Про нас

ТОВ «Коменерго-Суми» — провідна компанія у сфері обслуговування житлового фонду. Мета компанії — шляхом організованої професійної роботи за новими сучасними стандартами привести кожен будинок та кожну прибудинкову територію, що обслуговує, у належний стан.

«Коменерго-Суми» прагне задовольнити потреби сумчан у якісному обслуговуванні у сфері житлово-комунальних послуг. У своїй діяльності компанія спирається на принципи професіоналізму, співпраці, якості та відкритості.

Компанія почала працювати в м. Суми з 2008 року. та виконує функції як обслуговуючої організації так і управителя. На сьогоднішній день підприємство обслуговує 257 багатоквартирні житлові будинки комунальної власності, які належать громаді міста, 12 будинків ЖБК та 10 будинків ОСББ. Працює компанія за тарифами, встановленими органами місцевого самоврядування.
ТОВ «Коменерго-Суми» – це компанія, яка має низку напрацьованих рішень технічного, фінансового, організаційного складу в сфері управління об‘єктами житлово-комунального господарства для забезпечення їх ефективного функціонування.
Маючи високий рівень менеджменту та певний економічний потенціал, компанія здатна комплексно вирішувати проблемні питання обслуговування житлового фонду, в тому числі шляхом залучення довгострокових інвестицій у житлово-комунальне господарство для покращення якості послуг, що надаються.

Постійна увага приділяється вдосконаленню технічної бази підприємств, підбору кваліфікованих кадрів і поліпшенню якості обслуговування населення.
На сьогоднішній день на підприємстві працює більше 100 працівників, з яких 28 чоловік є кваліфікованими спеціалістами.
На базі компанії функціонують виробничо-технічний, обліково-фінансовий та юридичний відділи. Кожен спеціаліст та фахівець забезпечений комп’ютерною та оргтехнікою, а також сучасними програмними комплексами, що дозволяє оперативно приймати управлінські рішення.
Впровадження та супроводження сучасних інформаційних програмних комплексів в компанії допомагають вирішенню багатьох проблемних питань:
— автоматизований облік надання послуг споживачам: нарахування, перерахунки, оплата (програма РЦ);
— облік характеристик житлового фонду;
— кошторисна програма АВК-5;
— єдина диспетчерська служба (з функціями контролю виконання);
— система автоматизованого проектування та креслення Auto — CAD;
— побудинковий облік.
Компанія має два сервісних центри у місті Суми для співпраці з населенням, які розташовані за адресами: вул. Данила Галицького, 27 та 39. У сервісних центрах можна отримати консультації і послуги паспортиста, бухгалтера та інспектора по роботі з населенням.

Функціонує на підприємстві і стаціонарна аварійно-диспетчерська служба, що працює цілодобово. Аварійно-диспетчерська служба підприємства веде прийом та виконання заявок від мешканців житлових будинків, які обслуговуються «Коменерго-Суми», а також в нічний час ( з 17.00 до 08.00) та вихідні дні (цілодобово) від мешканців інших житлових будинків, згідно договорів на обслуговування будинків аварійною службою з іншими обслуговуючими компаніями.

Підприємство повністю укомплектовано спеціальною комунальною технікою, обладнанням та спецодягом. Для своєчасного та якісного надання послуг механічна служба підприємства має в експлуатації такі транспортні засоби: ГАЗ 330232, ГАЗ 33023, трактор колісний ХТЗ-2511, трактор ЮМЗ-6АКМ.40, навантажувач БОРЕКС-2171, ЗАЗ 110557, JAC, КАМАЗ 55102.

Свою діяльність ТОВ «Коменерго-Суми» здійснює у відповідності до законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів.

Також ТОВ «Коменерго-Суми» має всі необхідні дозволи та ліцензій для здійснення робіт з утримання житлового фонду:
1 Дозвіл Територіального управління Державної служби гірничного нагляду та промислової безпеки України в Сумській області на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки №116.13.59-81.10 від 02.04.2013р.,
2 Дозвіл Територіального управління Державної служби гірничного нагляду та промислової безпеки України в Сумській області на виконання робіт підвищеної небезпеки №115.13.59-81.10 від 02.04.2013р.,
3 Ліцензія Серії АЕ №289773 від 07.03.2014р. Державної архітектурно-будівельної інспекції України на перелік робіт пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури.

Керівництво ТОВ «Коменерго-Суми»

Директор — Босенко Iнна Миколаiвна
Заступник директора – Рябченко Олена Петрівна

Особистий прийом громадян керівником проводиться  за адресою: вул. Данила Галицького, 27 за попереднім записом 700-820

Сервісні центри підприємства:
1. Вул. Данила Галицького, 27
2. Вул. Данила Галицького, 39

Аварійно-диспетчерська служба:
Працює цілодобово.
79-32-15, 066-022-04-28

Юридична адреса : м. Суми, вул. Данила Галицького,27, тел./ факс (0542) 700 — 820
р/р 26004060313324 в Сумській філії ПАТ АКБ «Приватбанк»,
МФО 337546 код ЄДРПОУ 36067295